Dům salve - hlavní stránka
Kurzy a cvičení - Dům Salve - www.dumsalve.cz
Home » O nás

O nás

Kdo by se občas necítil unaven a bez energie. Každodenní stres se neblaze podepisuje na našem těle i duši. Není proto divu, že často hledáme místo, kde bychom si mohli příjemně odpočinout, odložit starosti a načerpat nové síly. V Chomutově jej najdete v Domě Salve.

Příjemné prostředí

Pohoda na vás v Domě Salve čeká na každém kroku. Vybavení je tu nejen účelné, ale také dotváří příjemnou atmosféru, o kterou tu všichni usilují.

Svěřte se jen opravdovým odborníkům

Personál lázeňského Domu Salve je vysoce kvalifikován, aby vám dokázal s nejvyšší odborností efektivně pomoci. Postarají se o vás zkušení fyzioterapeuti, lektoři a maséři s potřebným vzděláním a praxí. S důvěrou se na ně můžete obrátit o i ndividuální radu a pomoc.

Kouzelná energie

Dopřejte si tu nejlepší péči. Zasloužíte si to. Přístup všech pracovníků v Domě Salve je diskrétní. Každá procedura probíhá v uzavřené místnosti, kterou máte jen pro sebe. Hraje zde příjemná hudba, po zaklepání sem vstupuje pouze váš terapeut. Samozřejmostí je ručníkový servis a nápoje – ovocné šťávy nebo teplé čaje. Vychutnejte si svoji chvilku klidu a nechte se vtáhnout do absolutní pohody.

Akceptujeme tyto poukázky a slevové karty:

SODEXO Flexi Pass SODEXO Dárkový Pass SODEXO Relax Pass SODEXO Fokus Pass UNIŠEK UNIŠEK+ Benefit Multisport