Dům salve - hlavní stránka
Kurzy a cvičení - Dům Salve - www.dumsalve.cz
Home » Procedury » Aromaterapie - částečná masáž

Aromaterapie - částečná masáž

Muži Ženy

Ženy a muži | Rehabilitace

30 min. 350 Kč darovat

Rezervace na tel.: 474 335 341
nebo emailem: info@dumsalve.cz

Aromaterapie - částečná masáž

Devatero kvítí

mimořádně účinný olej na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Prokrvuje, prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé regenerační účinky.

Grepový

pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, řeší celulitidu a uvolňuje.

Kafrový

stimuluje srdeční činnost, zvyšuje krevní tlak, je vhodný na mastnou pokožku se sklonem k akné. Nevhodný při epilepsii, vysokém krevním tlaku, u dětí a v těhotenství.

Kokosový olej

lisovaný za studena, regeneruje buňky, hydratuje pleť, vyživuje a dává svěží vzhled, výborný pro suchou, unavenou a hrubou pokožku.

Konopný olej

obsahuje mnoho látek prospěšných pro lidský organismus. Je velmi účinný v péči o suchou a citlivou pokožku postiženou ekzémy a lupénkou. Posiluje odolnost pokožky, má silné regenerační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Omezuje vznik vrásek a stárnutí pokožky.

Mandlový olej

patří mezi nejcennější rostlinné oleje. Pokožce dodává pocit lehkosti, mírní podráždění a chrání ji. Obsahuje vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík aj.

Konopný

obsahuje mnoho látek prospěšných pro organismus. Je velmi účinný v péči o suchou a citlivou pokožku postiženou ekzémy a lupénkou. Posiluje odolnost pokožky, má silné regenerační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Omezuje vznik vrásek a stárnutí pokožky.

Mandlový

patří mezi nejcennější rostlinné oleje. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírní podráždění a chrání ji. Obsahuje vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík aj.

Maratónec

ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky. Regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku. Účinný proti plísním.

Pomerančový

výrazně uvolňuje celkové napětí, osvěžuje, tlumí stres, nervozitu a úzkost. Díky své příjeemné vůni je velmi oblíben u citlivých osob, už samotná vůně dokáže zmírnit únavu a vyčerpání, zlepšit náladu a uklidnit po vyčerpajícím dnu.

Relax

přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, ošetřuje a regeneruje pokožku.

Skořicový olej

způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně, zvyšuje látkovou výměnu, urychluje odbourávání tukových buněk. Navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest.

Slunečnicový olej

olej neutrální vůně, vhodný pro problémovou pleť. Díky vysokému obsahu vitamínu E kůži výborně hojí a regeneruje. Pokožku zanechává hebkou a vyživenou.

Zázvor/levandulový olej

má zahřívací účinky, pomáhá při artritidě, namožených svalech, potížích při menstruaci a bolestech hlavy. Zázvor zklidňuje záněty, levandule zmírní bolesti svalů a kloubů, uvolňuje napnutou kůži po slunění a tiší podrážděnou pokožku a drobné rány.

Vanilkový

vůně je intenzivní, sladká, velmi příjemná. Vanilka působí především na duši, pomáhá při depresích, úzkostech, nervozitě, psychickém vypětí, nespavosti. Napomáhá odstranění bolesti hlavy, stavů nechutenství a zmírňuje menstruační obtíže. Působí jako afrodiziakum

Zázvoro-levandulový

má zahřívací účinky, pomáhá při artritidě, namožených svalech, potížích při menstruaci a bolestech hlavy. Zázvor zklidňuje záněty, levandule zmírní bolesti svalů a kloubů, uvolňuje napnutou kůži po slunění a tiší podrážděnou pokožku a drobné rány.

Aromaterapii – výběr olejů lze libovolně zvolit u procedur:

„Relaxační masáž“

„Rehabilitační masáž“

Akceptujeme tyto poukázky a slevové karty:

SODEXO Flexi Pass SODEXO Dárkový Pass SODEXO Relax Pass SODEXO Fokus Pass UNIŠEK UNIŠEK+ Benefit Multisport