Dům salve - hlavní stránka
Kurzy a cvičení - Dům Salve - www.dumsalve.cz
Home » Procedury » CO2 karboxy terapie

CO2 karboxy terapie

Ženy | Celulitida

50 min. 490 Kč darovat

Rezervace na tel.: 474 335 341
nebo emailem: info@dumsalve.cz

CO2 karboxy terapie

Zbrusu nové ošetření proti celulitídě. Prokázaná 17% redukce.

Ošetření začíná exfoliací pro odstranění odumřelých kožních buněk, což umožní optimální absorpci následných produktů. Kombinace klinicky ověřeného CO2 Body Sculpting gelu a náplastí nastartuje zvýšení oteplování kyslíku, posílení mikrocirkulaci a posiluje kožní buňky. Tyto náplasti jsou umístěny na klíčových, problémových oblastech a zůstávají na kůži minimálně 30 minut.

Ošetření je zakončeno 10 minutovou odvodňovací masáží s jedním masážních olejů White Jasmine & Mint oleje proti celulitidě nebo Rosemary & Lime detoxikačního o­leje.

JAK TO FUNGUJE?

  • CO2 Body Sculpting Gel se aplikuje na CO2 náplast, toto nastartuje vytvoření řetězové reakce. Kyselina a uhličitan reagují spolu navzájem a vytvořá CO2, které se přenese do kůže spolu s dalšími aktivními složkami z Body Sculpting gelu.
  • CO2 působí na hemoglobin červených krvinek k uvolňování kyslíku do kůže. To pomáhá zlepšit metabolismus, což posiluje léčivou sílu kůže, zlepšuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu pokožky pro štíhlejší, výraznější obrysy těla.

AKCE na léto: 5 + 1 ZDARMA, platí od 1. 6. do 31. 8. 2017.

Akceptujeme tyto poukázky a slevové karty:

SODEXO Flexi Pass SODEXO Dárkový Pass SODEXO Relax Pass SODEXO Fokus Pass UNIŠEK UNIŠEK+ Benefit Multisport