Jemná mořská péče

Exkluzivní procedury | Hubnutí | Ženy | 60 minut (820 Kč)

Celotělové ošetření, které dodá vaší pokožce výživné látky, hydrataci a sílu ze vzácných olejů.

Peeling Energetizující peeling gelového charakteru s jemnou vůní moře a lotosu. Očišťuje, tonizuje, vyživuje a regeneruje.

Aktivní složky: Výtažek z lotosového květu symbolizuje čistotu, duchovnost, moudrost. V Indii je tato tisíciletá květina používána pro své změkčující a uklidňující vlastnosti. Mořská sůl přírodní čistič pokožky. Obsahuje  draslík, jod, vápník, železo a zinek. Prášek z lastur ústřice vhodný pro obnovu buněk, díky vysokému obsahu přírodního vápníku. Výtažek safíru je bohatý na železo, tento malý modrý kámen stimuluje produkci kolagenu a pomáhá pleti získat zpět svou pevnost a pružnost.

Tělový zábal Anti-age zábal. Stimuluje tvorbu kolagenu a zpomaluje proces stárnutí kůže.

Aktivní složky: Řasa Zlativka chrání před stárnutím pokožky. Její účinek je uklidňující, protizánětlivý a hydratační. Bambucké máslo má mnoho ctností, zvláště pro kůži a vlasy. Je hydratační, změkčující a chrání pokožku díky obsahu vitamínu A, D, E, F. Bílý včelí vosk vyživuje pokožku a poskytuje ochranu před vnějšími vlivy větru, slunce a deště.

Kompresní masáž Pro vyrovnání jangové a jinové enegie. Jangová energie proudí po zadní ploše těla od hlavy do horních končetin a přes trup do dolních končetin. Nadbytek jangu se projevuje horkostí, suchostí, nadměrnou činností orgánů. Akutní zánět je typickým příkladem nadbytku jangové energie. Nedostatek jangu se projevuje únavou, zimomřivostí a zpomaleným krevním oběhem.

Jinová energie proudí po přední ploše těla vzestupným směrem, tedy od nohou přes trup k hlavě. A z trupu do horních končetin

Kde se hromadí příliš mnoho jinové energie, trvá tendence k chladu, otokům a nedostatku funkce orgánů. Nedostatek jinu se projevuje nervozitou nespavostí, suchem v ústech.

Akce 25% letní sleva z původních 970 Kč / 60 minut  na 720 Kč / 60 minut.

Pro rezervaci volejte 725 518 775 nebo napište na info@dumsalve.cz

60 minut

Cena: 820 Kč

Darovat proceduru