Esence krásy

Katalog. Krásná a zdravá pleť: více

ESENCE KRÁSY spojuje značky Gerard´s, ThalaSpa a SÜDA.

Společnost Gerard's byla založena v roce 1970 v nedotčené přírodě proslulého regionu Franciacorta v Itálii. Od začátku je Gerard's ve službách krásy a relaxace s jedním hlavním cílem: splnit stále náročnější potřeby žen i mužů účinnými řešeními v harmonii s lidskou přirozeností. Kosmetická značka vyráběná výhradně v Itálii splňuje požadavky kosmetických profesionálů i koncových spotřebitelů a získává všechny základní prvky z ekosystému, aby vytvořila modulární a funkční kosmetiku poskytující okamžité výsledky. Katalog.

Thalaspa byla vybudována, aby nabízela inovativní řešení, která získávají ještě lepší prospěch z neocenitelných mořských zdrojů. Od roku 2002, se Thalaspa snaží s Vámi sdílet výhody mořské biotechnologie. Nechme oceán ukázat jeho zdroje. Tvořme z většiny minerálů, stopových prvků, mořského bahna, algae, a mnoha dalších složek péči pro remineralizování, relaxování a obnovování, pravý koncentrát mořské účinnosti. Dnes se Thalaspa stává lídrem ve svém oboru. Odlišujeme se naší profesionální kvalitou a naší trvalou snahou o inovaci životní pohody každého jednotlivce. Katalog.


Společnost SÜDA je na trhu už od roku 1924. Byla založena ve městě Pforzheim a je pokládána v Německu i ve světě za velmi kvalitní značku.  Toto velmi vysoké mínění získala během let vývoje a zkušeností v oblasti péče o nohy a ruce, které může zajistit svým zákazníkům vynikající kvalitou.