Nejčastější dotazy

Ano, masáže a další individuální procedury můžete rezervovat nejlépe telefonicky, kdy lze dohodnout termín tak, aby byl váš oblíbený terapeut volný.

Vše, co budete potřebovat, vám poskytneme. Stačí vypnout mobil, uvolnit se a užít si svůj čas.

Ano, cvičení můžete rezervovat online pomocí našeho rezervačního systému. Semináře a další akce můžete rezervovat přímo z tohoto webu. Masáže a další individuální procedury je pak nejlepší rezervovat telefonicky (725 518 775), abychom se mohli domluvit na nejvhodnějším termínu.

Poplatek za vystavení voucheru „Procedura jako dárek“ ve výši 39 Kč účtujeme při pultovém prodeji nebo při osobním vyzvednutí z on-line objednávky. Pokud si ale voucher objednáte zde na našem webu a vytisknete si voucher sami žádný poplatek neplatíte.

Ano, dárkové poukazy a vouchery „Procedura jako dárek“ si můžete nechat poslat buď elektronicky e-mailem a sami si je vytisknout, nebo vám je vytiskneme a připravíme k vyzvednutí, případně zašleme poštou. Při zaslání poštou je třeba počítat s navýšením ceny o dopravné.

Dárkové poukazy a vouchery „Procedura jako dárek“ objednané do e-mailu jsou odesílány automaticky po připsání úhrady objednávky. Při formě platby „převodem na účet“ může být transakce v závislosti na bance klienta zpožděna. Pokud neobdržíte zakoupené poukazy a vouchery do 2 pracovních dnů od provedení bankovního převodu (resp. do hodiny od provedení úhrady platební kartou), zkontrolujte prosím složku „Spam“ ve vašem e-mailu. Pokud ani tam e-mail s poukazy nenajdete, kontaktujte nás nejlépe telefonicky (725 518 775).

Dárkové poukazy a vouchery „Procedura jako dárek“ mají platnost 6 měsíce od vystavení.