Víte, že u nás pečujeme i o těhotné?

Cvičení a péče pro těhotné s Káťou nebo Jóga s meditací pro těhotné ženy, ale i ženy po porodu s Míšou. Dále si maminky mohou dopřát masáže, taping a i individuální lekci.

Cvičení a péče pro těhotné s Káťou

Pomalé, relaxační, mírně posilující cvičení, které maminku připraví nejen na průběh těhotenství, ale i na samotný porod (dechová cvičení, relaxační techniky...). Zaměříte se na oslabené pánevní dno, přetížené svaly břicha, zad, kyčlí, uvolníte napětí, procvičíte koncentraci na sebe a miminko. Díky cvičení pak po porodu bývá snazší návrat do stavu před těhotenstvím.

Každou středu 10.00 – 11.00 hodin
Cena: 150 Kč / 60 minut  

Dále je možné domluvit těhotenské masáže, taping a individuální lekce.

Masáže jsou šetrné s ohledem na zdravotní stav maminky a provádí se v polštářích. Taping v těhotenství je ideální pro úlevu od bolestí v bedrech nebo jako pomoc při otocích nohou. Po porodu pomáhá tejpování k rychlejšímu zavinutí dělohy.

Jóga a relaxace pro těhotné s Míšou

Jemná jóga je určena ženám těhotným i ženám po porodu, které se chtějí lépe propojit se svým tělem a nebo miminkem. Zaměříte se na dech, postavení těla, pánev a páteř. Odpočinete si a naberete sílu do dalších dní. Při každém setkání na závěr se můžete těšit na jógový spánek a relaxační zvukovou lázeň s tibetskými mísami a dalšími meditačními nástroji. 

Lekce se konají kolem Úplňku a Novolunní.

Každý druhý pátek 16.30 – 17.45 hodin
Cena: 170 Kč / 75 minut  


Vybranou lekci lze rezervovat v rezervačním systému a masáže, taping a individuální lekci telefonicky na recepci (725 518 775) nebo mailem info@dumsalve.cz